Šiaip jis Dar turi tavo mama
Aš noriu - turėti tavo namą, tavo moterį ir tavo šalį.
Anonimas
3764
Anonimas
3765
O kaip vadina lietuvius kurie anglijoje norgei prisidirba ogi panasiai kaip ir tuos pabegeliai
Anonimas
3766
O kiek pabegeliu jau turejai tuose kedainiuose, kad tau jie patinka? speju nei vieno, ir lietuvi tik koki viena girta turejai, nes tokia baisi eis, kad tikiesi, jog bent jau pabegelis koks ims tave i pora, nes poto kazkaip ten apsizenijus galetu europos sajungininku patapti ir jis. Sekmes tau.
Anonimas
3766
Kai privažiuos čia jų, tai baigsis jums visokie juokai arba optimizmas dėl jų.
Anonimas
3766
#6 Yra sočiai, tik jų nedomina tokios sudėvėtos šliurės, kaip tu :D
Anonimas
3767
mAN PATINKA PABEGELIAI,NES LIETUVOJE GERU VYRU NERA
Anonimas
3767
#4 Tai kas vaikus metote i sulinius ir moteru nei salies nemokate myleti.
Anonimas
3767
b#bi gausi, o ne tai, kas priklauso mums
Anonimas
3767
#1 Norečiau bet prieš tai noriu padaryti tavo žmona,dukra ,mama ir tave pati!
Anonimas
3767
paranojikai
Anonimas
3767
o kinžalo šiknoi ar nenori?
|

