#5 ir idomu kuo tas bmw zjb? mandrumu? nes daugiau tai niekam tikes auto.
Aš "RENO" - Ir man PX ant tavo "audi quattro"
Anonimas
4500
Anonimas
4500
kas ten ant stogo?
badass
4500
21 amžius! Uždėk garsų prekinį ženklą ant betkokio šudo ir visi įdiotai ims pirkti.
Anonimas
4500
reno gavno, bmw zjbs
Anonimas
4501
Cia i ziguli panasiau
Anonimas
4501
Cia LadReno :D
Anonimas
4501
Kaip tai ne, paziurek koks zenkliukas
Anonimas
4501
tai kad cia ne RENO :l
|

