#5 ir idomu kuo tas bmw zjb? mandrumu? nes daugiau tai niekam tikes auto.
Aš "RENO" - Ir man PX ant tavo "audi quattro"
Anonimas
4497
Anonimas
4497
kas ten ant stogo?
badass
4497
21 amžius! Uždėk garsų prekinį ženklą ant betkokio šudo ir visi įdiotai ims pirkti.
Anonimas
4497
reno gavno, bmw zjbs
Anonimas
4497
Cia i ziguli panasiau
Anonimas
4497
Cia LadReno :D
Anonimas
4497
Kaip tai ne, paziurek koks zenkliukas
Anonimas
4497
tai kad cia ne RENO :l
|

