#5 ir idomu kuo tas bmw zjb? mandrumu? nes daugiau tai niekam tikes auto.
Aš "RENO" - Ir man PX ant tavo "audi quattro"
Anonimas
4497
Anonimas
4498
kas ten ant stogo?
badass
4498
21 amžius! Uždėk garsų prekinį ženklą ant betkokio šudo ir visi įdiotai ims pirkti.
Anonimas
4498
reno gavno, bmw zjbs
Anonimas
4498
Cia i ziguli panasiau
Anonimas
4498
Cia LadReno :D
Anonimas
4498
Kaip tai ne, paziurek koks zenkliukas
Anonimas
4498
tai kad cia ne RENO :l
|

