Fuksas. LD
"Aš stebuklas, - jūs nepastebėjot?"
Anonimas
5252
Prada
5722
mldc kad nusipirko zalgiri :)
Anonimas
5808
BURATINAS!!! xD
rip
5850
beprotis ;x
Anonimas
5868
Netyciukas :D
Anonimas
5874
o kas jis toks ? :D
Anonimas
5881
#15 nepamiršk, kad jeigu ne jis, jūsų Žalgirio turbūt nebebūtų.
Anonimas
5881
bybys gal dar ir kietas romanovo, o daugiau iš jo kietumo tai 0, pajacas Lietuvos
Anonimas
5881
#13 pritariu
Anonimas
5881
patinka man Romanovas, per TV laidas gerai pakalba su žurnalistais, neeilinė persona.
Anonimas
5881
#11 juokdariai, www.youtube.com/watch?v=SSaoQUl98Fk&feature=player_embedded
Plektruda
5881
Buratinas tu, o ne stebuklas...
Anonimas
5881
durniukas tu , nesupranti , tai ir nekalbek .x
graffitis
5881
pamatysit, po sekanciu varzybu Salenga atleis :D
Anonimas
5881
dar vienas gaidys emigrantas
Anonimas
5882
dejau as ant tos jusu lietuvos ir lietuvos krepsinio vapshe, zaist nebemoka krw, pries 20, tada tai kasis buvo o dabar..
Anonimas
5882
dejau as ant to zalgirio jusu..
Anonimas
5882
Čia jo frazė ir visai ne apie Žalgirio išgelbėjimą. Nežinot konteksto, o komentuojat ^^
Anonimas
5882
Nu cia tas pats kas istraukt lavona is po zemiu, prievartaut ji ir sakyt as ji prikeliau! Nu taip, gerai, iki siol egzistuoja zalgiris, bet koks skirtumas kai toks avigalvis jo savininkas.
giedriuxxx
5882
Nu tipo jis zalgiri isgelbejo ir jis stebuklas :D rofl nejuokink :D
Anonimas
5882
kas cia per slamstas
|

