Fuksas. LD
"Aš stebuklas, - jūs nepastebėjot?"
Anonimas
5254
Prada
5724
mldc kad nusipirko zalgiri :)
Anonimas
5810
BURATINAS!!! xD
rip
5851
beprotis ;x
Anonimas
5869
Netyciukas :D
Anonimas
5876
o kas jis toks ? :D
Anonimas
5883
#15 nepamiršk, kad jeigu ne jis, jūsų Žalgirio turbūt nebebūtų.
Anonimas
5883
bybys gal dar ir kietas romanovo, o daugiau iš jo kietumo tai 0, pajacas Lietuvos
Anonimas
5883
#13 pritariu
Anonimas
5883
patinka man Romanovas, per TV laidas gerai pakalba su žurnalistais, neeilinė persona.
Anonimas
5883
#11 juokdariai, www.youtube.com/watch?v=SSaoQUl98Fk&feature=player_embedded
Plektruda
5883
Buratinas tu, o ne stebuklas...
Anonimas
5883
durniukas tu , nesupranti , tai ir nekalbek .x
graffitis
5883
pamatysit, po sekanciu varzybu Salenga atleis :D
Anonimas
5883
dar vienas gaidys emigrantas
Anonimas
5883
dejau as ant tos jusu lietuvos ir lietuvos krepsinio vapshe, zaist nebemoka krw, pries 20, tada tai kasis buvo o dabar..
Anonimas
5884
dejau as ant to zalgirio jusu..
Anonimas
5884
Čia jo frazė ir visai ne apie Žalgirio išgelbėjimą. Nežinot konteksto, o komentuojat ^^
Anonimas
5884
Nu cia tas pats kas istraukt lavona is po zemiu, prievartaut ji ir sakyt as ji prikeliau! Nu taip, gerai, iki siol egzistuoja zalgiris, bet koks skirtumas kai toks avigalvis jo savininkas.
giedriuxxx
5884
Nu tipo jis zalgiri isgelbejo ir jis stebuklas :D rofl nejuokink :D
Anonimas
5884
kas cia per slamstas
|

