"Aš stebuklas, - jūs nepastebėjot?"

2010.05.15 Kava
  • 37
21
romanovas, zalgiris







Nuotraukos nėra
Anonimas 5254    
Fuksas. LD
Prada 5724    
mldc kad nusipirko zalgiri :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
BURATINAS!!! xD
rip 5851    
beprotis ;x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
Netyciukas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
o kas jis toks ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
#15 nepamiršk, kad jeigu ne jis, jūsų Žalgirio turbūt nebebūtų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
bybys gal dar ir kietas romanovo, o daugiau iš jo kietumo tai 0, pajacas Lietuvos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
#13 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
patinka man Romanovas, per TV laidas gerai pakalba su žurnalistais, neeilinė persona.
Plektruda 5883    
Buratinas tu, o ne stebuklas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
durniukas tu , nesupranti , tai ir nekalbek .x
graffitis 5883    
pamatysit, po sekanciu varzybu Salenga atleis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
dar vienas gaidys emigrantas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
dejau as ant tos jusu lietuvos ir lietuvos krepsinio vapshe, zaist nebemoka krw, pries 20, tada tai kasis buvo o dabar..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
dejau as ant to zalgirio jusu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
Čia jo frazė ir visai ne apie Žalgirio išgelbėjimą. Nežinot konteksto, o komentuojat ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
Nu cia tas pats kas istraukt lavona is po zemiu, prievartaut ji ir sakyt as ji prikeliau! Nu taip, gerai, iki siol egzistuoja zalgiris, bet koks skirtumas kai toks avigalvis jo savininkas.
giedriuxxx 5884    
Nu tipo jis zalgiri isgelbejo ir jis stebuklas :D rofl nejuokink :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
kas cia per slamstas
Grįžti į viršų