ir cia skaitosi demo?
Aš tik - banano norėjau..
Anonimas
5556
puukis4
5583
#15 Valgyk savo bazarą, gaidy .:D
Anonimas
5584
#10 :D
Anonimas
5585
#17 visiskai teisus esi. as irgi tau pritariu.
Anonimas
5585
#25,#26,#27 :D
Anonimas
5585
#22 Lenta tu lenta.
Anonimas
5586
Kiek iš komentarų lūžau :D
kristal
5586
Juokinga ;)
Anonimas
5586
#20 achujabytelnas bachurs
Anonimas
5586
#19 verhas
Anonimas
5586
#17 pritariu tau kad pritari jiem
Anonimas
5586
#4 #5 pritariu
Anonimas
5586
sudo ne banano tau ryzas!
Anonimas
5586
puukis tu gaidy jobanas combo breakeri sugadinai
Anonimas
5586
kad prasti tie bananai pas ji, nebuciau taip stengesis :/ puszaliai skanesni buna
Anonimas
5586
#13 Ne, jam banana reiktų duoti !
puukis4
5586
#11 neverk , viskas gerai, rasim tavo pasimetusi šuniuką .:D
av181818
5586
#4, #5, #6, #7, #8, #9, #10 :((((
aveiish
5586
#9 :D
Anonimas
5586
#8 :D
Anonimas
5586
#7 :D
Anonimas
5586
#5 :D
Anonimas
5586
#5 :D
marcipanas
5586
#4 :D
Anonimas
5586
:D
Anonimas
5592
Demotyvuoja imti aukštai padėtus bananus
Anonimas
5597
:D stipru.:D
Anonimas
5656
O jaj nuzude. :D
|

