Nesuprantu, kai amerika kisasi visiem px, o kai jau rusija visi verkia...
Aš tik biškį prikolinu - O jūs jau stradalinat
Anonimas
4491
Ignassin
4496
#2 Atidžiau žiūrėk kas būna įkelta prieš kelias valandas anksčiau už tave. Kas pirmesnis- to tiesa. Atsimenu, kad buvai įkėlus. Be to sugebėjai padaryti daugiau klaidų nei šitas kadras.
Anonimas
4496
Istrine nes jem nebuvai naudingas, cia gi visi kaip amerikeciai
Simoonaa
4496
Tą patį buvau įmetus, tai bl ištrynė, o šito patvirtino, ANARCHIJA
Anonimas
4496
kazkoks asilas nukopijavo ir px patvirtino
|

