aha.kai zadina po reklamos,o as sakau ''netrugdyk,skaiciuoju'' vel klausia ''ka skaiciuoji?'' ,o as ''kaip ka? pinigus'' :-}
Aš tik trumpam užmerksiu akis.. - Juk tikrai išgirsiu, kai reklama pasibaigs...
Anonimas
5470
Wyne
5474
Buvo tokia ir tvirtina nx.
Geras_Iksas
5474
taikliau nei i moteriska vieta...
Anonimas
5474
ypac ziurint csi
Reinass
5474
Man irgi taip budavo, kai telika ziuredavau :D
Anonimas
5474
ir ryte tevai aprekia, kad nakti paliekam telikus.
Anonimas
5474
joo visada taip :D
Fanatikeee
5474
;D
|

