#4 visiskai totaliai tau pritariu (y)
Aš tingiu rašyt SMS'us, - bet su man patinkančiu žmogumi galėčiau susirašynėti iki paryčių.
Anonimas
5411
Anonimas
5467
tikrai taip
Anonimas
5477
Cool
Anonimas
5486
#9 pvz? Neskaiciuojant tu, kur rasiau ne lietuviska klaviatura?
Anonimas
5486
Kas tiesa , tas nemelas (:
mindo
5486
#2, tavo komentare daugiau klaidu radau nei tam ''susirasyneti''
Anonimas
5486
As tai skambminu visada.
Anonimas
5487
ilgai da jus ten:D
Anonimas
5487
Čia išvis gal apie mane tos demoo?? :D:D
Anonimas
5487
Trully ;-)
gitaristas
5487
geriau kai guli vienoj lovoj ir kalbies apie bet ką
povilasq
5487
o kai as tingiu rasyt tai ble skambinu ir ramu...
Anonimas
5487
niekas nepastebejot klaidos zodyje susirašynėti? Modai, jei tokias "demo" patvirtinate, tikrai nesate rastingi.O gal jus klaidas istaisote, kai kiti pamato , kaip su ta oranDzine?
Anonimas
5487
Būtent.
|

