Aš tingiu rašyt SMS'us, - bet su man patinkančiu žmogumi galėčiau susirašynėti iki paryčių.

2011.06.20 Aradia
  • 666
14
Aš tingiu rašyt SMS'us,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
#4 visiskai totaliai tau pritariu (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5467    
tikrai taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5477    
Cool
Nuotraukos nėra
Anonimas 5485    
#9 pvz? Neskaiciuojant tu, kur rasiau ne lietuviska klaviatura?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5486    
Kas tiesa , tas nemelas (:
Nuotraukos nėra
mindo 5486    
#2, tavo komentare daugiau klaidu radau nei tam ''susirasyneti''
Nuotraukos nėra
Anonimas 5486    
As tai skambminu visada.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5486    
ilgai da jus ten:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5486    
Čia išvis gal apie mane tos demoo?? :D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5486    
Trully ;-)
gitaristas 5486    
geriau kai guli vienoj lovoj ir kalbies apie bet ką
povilasq 5486    
o kai as tingiu rasyt tai ble skambinu ir ramu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5486    
niekas nepastebejot klaidos zodyje susirašynėti? Modai, jei tokias "demo" patvirtinate, tikrai nesate rastingi.O gal jus klaidas istaisote, kai kiti pamato , kaip su ta oranDzine?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
Būtent.
Grįžti į viršų