#4 visiskai totaliai tau pritariu (y)
Aš tingiu rašyt SMS'us, - bet su man patinkančiu žmogumi galėčiau susirašynėti iki paryčių.
Anonimas
5408
Anonimas
5464
tikrai taip
Anonimas
5474
Cool
Anonimas
5482
#9 pvz? Neskaiciuojant tu, kur rasiau ne lietuviska klaviatura?
Anonimas
5483
Kas tiesa , tas nemelas (:
mindo
5483
#2, tavo komentare daugiau klaidu radau nei tam ''susirasyneti''
Anonimas
5483
As tai skambminu visada.
Anonimas
5483
ilgai da jus ten:D
Anonimas
5483
Čia išvis gal apie mane tos demoo?? :D:D
Anonimas
5483
Trully ;-)
gitaristas
5484
geriau kai guli vienoj lovoj ir kalbies apie bet ką
povilasq
5484
o kai as tingiu rasyt tai ble skambinu ir ramu...
Anonimas
5484
niekas nepastebejot klaidos zodyje susirašynėti? Modai, jei tokias "demo" patvirtinate, tikrai nesate rastingi.O gal jus klaidas istaisote, kai kiti pamato , kaip su ta oranDzine?
Anonimas
5484
Būtent.
|

