#10 paaugliai? Na neįsivaizduok, kad visi tėveliai labai geri ir žino kaip būti tikru tėvu. Kai kurie sugeba gerti, daužyti kitiems snukius, nesirūpinti, o tokiais atvejais vaikai, žinoma, atsiriboja nuo tėvo. Vengia jo, ima nekęsti. Taip kad tikrai neverta teisti visų paauglių nežinant kokių tėtušių būna. :> Ir tikrai pažįstamas jausmas, nusakytas demotyvacijoje (na, šiuo atveju labiau emotyvacijoje ar panašiai), nors smurto nepatyriau, bet dėl to jausmo paauglystės kaltinti nereikia. :>
Aš turiu tėtį - Bet jis neturi manęs
Anonimas
5111
Anonimas
5430
Niekad nesu mates savo tevo ir turbut jau nebepamatysiu bet butu smagu su juo susipazint. :|
Anonimas
5430
As nuo gimimo be tevo augau
Anonimas
5431
Et tie pricinpingi paaugliai, išaugsit iš to amžiaus, išaugsit..
Anonimas
5431
go cry somewhere else emo kid
Anonimas
5432
emo
Anonimas
5432
Kai išmoksi rašyt be klaidų, gal tada ir tėvas atsiras
katanapis
5432
gaila... :(
Anonimas
5432
#3 (y) mldc ;D
Anonimas
5432
ohh cry me a river, you son of the bitch.
Anonimas
5432
\__/ Cup of care.Oh look, it's empty.
Anonimas
5432
OMG WHO THE HELL CARES!?!?!?!?!?!?!??!
Anonimas
5432
ohh, sad face for u.
|

