Geras :D
Aš vegetaras, bet triušieną valgau. - Iš keršto. Už kopūstus.
Kentux
5509
Anonimas
5697
Nevalgau triušiu :X
Anonimas
5726
nu kaip tokį gražutį būtų galima palikt neparagavus?:D
Anonimas
5732
:D
Anonimas
5732
Nesąmonė. visiška.
Anonimas
5732
#3 neapipisinek zmoniu!!!
Anonimas
5733
Nesąmonė. Mėsėdžiai suvalgys zuikį už vegetarą, nafik jam vargintis?
Anonimas
5733
Apgailėtina ir banalu. Nevykėlio demotyvacija
Tyla
5733
Kažkur matyta situacija... :)
|

