Aš žinau - Ką tu veikei praeitą trečiadienį...

2010.10.30 Fusion
  • 297
42
daktaras, hausas,hausas,vikodinas,narkotikai,tv6, vistiek, geriau,nedzinskas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5143    
Nu ir ka as veikiau ? tikai NEŽiūrėjau Hausą !!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
PRAPLAUK ZIURKIKE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
Taip!! Žiūrėjau Hausą :D
Agnyt 5718    
Zymes : DD
Spameris 5718    
Pamiršau pažiūrėt hausą praeitą trečiadienį :(
Nuotraukos nėra
Hey 5719    
ir pirmadieni- Desperate Housewives
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
#39 bendramintis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
as tai gan stiprej geriau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
ne, tu nežinai ką veikiau preitą trečiadienį. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
jis zino :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
o as tiesiogiai ziuriu antradieniais :D 7 sezonas :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
Ta pati ka ir kiekviena treciadieni, kai tik House'a rodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
Hausą žiūrėsiu kas antrą savaitgalį, kai grįšiu namo ir parsisiųsiu
garbane 5719    
neatspėjai
kiki17 5719    
buvo tokia jau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
vat ir neeeee. neįdomu senos serijos. ;D
Lukasas 5719    
Čia pataikė,kad žiūrėjom hausą+tą agentą šnipinėti buvo nusisamdęs.Man baisu :/
Rocknroll 5719    

Nuotraukos nėra
Shilumine 5719    
#21 Nxxxx xD Nemirtingas xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
21# :D
Rocknroll 5719    
21# Adele xD NUZUDE xD KLYKIAU
n3xt 5719    
žiūrėjau Hauso 7sezono 5 seriją ;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
KUBILIAU, GRAŽINK PENSIJAS!!!!!
Nuotraukos nėra
emuemu 5719    
nedzinskas nx:D
povilasq 5719    
nu ir ką?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
[b]#19[/b] trečiadienį žiūrėjo hausą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
visi veike ta pati
Brigita 5719    
#14 Sedėjau ir laukiau susirietus kampe, atsiribojau nuo pasaulio :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
#13 neidomu mum kad tu ta kaljana traukei. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
#10 o tai ka tu veikei kol sezonas nebuvo prasidejes ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
daktariūkštį žiūrėjau ir kaljaną traukiau... XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
As tai mentalista ziejau.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
#10 as irgi
Brigita 5719    
Nežinau, ką veikčiau be Hauso trečiadieniais. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
Ir ką veiksi ateinantį trečiadienį :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
as zinau ka tu veikei penktadieni!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
Hausas valdo. O ypač 5 sezas.
gretagreat28 5719    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
Deje,bet.. nezinai :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
#4 Bus duhas
Ex02r 5720    
patapsejo :D
manthukaz 5721    
22h
Grįžti į viršų