Ateis toks laikas - Kada surūkysi paskutinę savo cigaretę

2010.12.21 kasiakas
  • 146
35
rukimas, zudo







Nuotraukos nėra
Anonimas 4807    
neds baer
Nuotraukos nėra
Anonimas 5137    
Rūkaliai nevykėliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5469    
Ateis laikas, kai tau paskutinį kartą pasistos... Ateis laikas, kai paskutinį kartą įkvėpsi oro... Ir taip toliau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
rukiau 12 metu... uzkniso save grausht kad sweikata edu... perskaiciau knyga ir meciau... nerukau jau koki pusantru metu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Ateis tas laikas, kai surukysiu paskutine. Bet nusipirksiu nauja pacioką ir laikas prasitęs
Nuotraukos nėra
domis124 5594    
Ateis laikas kai patalpinsi paskutine demotyvacija... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Rukyk.rukyta desrele ilgiau stovi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
tokia kulka nenužudytų, nebent tiesiai į smegenis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
Xa...Demotyvacija beverte...Rukiau , ir gan daug , bet viskam yra galas tada kai pats to nori . Patariu Alleno Carro Knyga "Lengvas budas mesti rukyti" , po sios knygos tikrai pasirinksi kada bus paskutine cigarete :)
gretagreat28 5656    
cj pats demo autorius ruko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
visiems ateis laikas kai visi uzsilenks...
Chimera. 5662    
Motyvuoja paziureti i cigaretes gala pries ja rukant...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
...Ir tai bus skaniausia cigarete kuria tik esu rukes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
#17 Žmogau, šovinyje yra parako, o parakas degus. Įkaitinus šovinį su žiebtuvėliu, parakas užsidegtu, šiluma imtų plėstis, įvyktų sprogimas.
Tairis 5666    
Ateis ir tau laikas, kai ytrauksi paskutiny tyro oro gurksny... Nu ir ka?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
Ateis laikas kai surukysi paskutine cigarete ir mirsi autoavarijoje, arba nusaus kur gatvej... ot tai demotyvacija...
briedis01 5667    
ateis toks laikas kai suvalgysi paskutinius savo pietus ir t.t. ir pan :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
#17 Taigi su žiebtuveliu degi tai įkaistą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
seip ikaitintos kulkos ne galvute o casing'as issauna, jei nera prie ko nors pritvirtintas, kadangi jis yra daug lengvesnis :) taigi demotyvacija gal ir turi esme, bet paveiksliukas nesamone.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
#13 nusisikama paskutini karta dazniausiai jau po mirties :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
o nepagalvojot kad paskutine cigarete gali but ir tada kai meti rukyt? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
jeigu zmogus mete rukyt ir suruke savo paskutine cigarete, prie ko cia kulka? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
Ateis laikas kai ir paskutini karta valgysi, ikvepsi, nusisiksi ir t.t.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
vat jau ir buvo ta paskutine cigarete. ir ka ? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
o kam rūpi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
#9 jo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
O kam ne px? :/
OoS 5667    
Ateis. Nu ir ot ne px.
kiaulevoras 5667    
o gal ir neateis ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
manau gera demo :) vien del foto :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
Atsirado sveikuolis.... Ateis laikas kai gausi paskutine banke i nosi uz savo nesamones
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
Žudymas rūko...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5709    
Nieko nebutu :) Nes ta liepsenele nepadarytu nieko kulkai... nebent jus cigarete prisideginedami bandot ja iskept..
kasiakas 5709    
surukyk sita cigarete tai iskart ir pakakosi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5709    
ateis laikas kai ir pakakosi paskutinį kart.
Grįžti į viršų