žiauru.
Ateitis... - Apie ją geriau nežinoti...
Anonimas
5833
Kristea
5836
aš patylėsiu apie kai kurių protą, DemOtyvacija Gera. ;))
Anonimas
5852
koks skirtumas, kad foto netikra? Žodžius skaityti reikia:D
Anonimas
5852
wow
Gusta-Fang
5870
Gerulis..
Anonimas
5884
nejuokinkit, nuo kada gelezinkeliai naudoja kelio zenklus? tipo pastebetu ta wrong way uzrasa ir spetu sustot :D gerai padaryta, juokingai :)
Anonimas
5921
Nieks cia nezuvo, uztrauke rucniaka :D
Anonimas
5952
Tom - fail ;D taigi atsiprasant kada jau koks traukinys vaziuos nebaigtais begiais. komentaras man juokingesnis buvo nei pav. ;D
Anonimas
5966
neįsivaizduoju kokiam debilui gali ateit į galvą, kad tikra foto? nes jeigu šitas daiktas krito nuo bėgių, tai manau, kad jau nebelabai kas po to galėjo talpinti nuotraukas. Du variantai : muziejus ir fotošopas.
Anonimas
5967
Jei cia tikra foto, tai zuvo daug zmoniu. Nieko juokingo.
Anonimas
5981
tai vat bich pats ir mokinkis.
Anonimas
5999
Va sitokiose situacijose is dangaus pasigirsta zodziai "Learn To Fly Bich"
Anonimas
5999
nieko cia superingo...
giedriuxxx
6008
uzskaitau :D +5
Anonimas
6008
super.. :D
|

