žiauru.
Ateitis... - Apie ją geriau nežinoti...
Anonimas
5839
Kristea
5842
aš patylėsiu apie kai kurių protą, DemOtyvacija Gera. ;))
Anonimas
5858
koks skirtumas, kad foto netikra? Žodžius skaityti reikia:D
Anonimas
5858
wow
Gusta-Fang
5876
Gerulis..
Anonimas
5890
nejuokinkit, nuo kada gelezinkeliai naudoja kelio zenklus? tipo pastebetu ta wrong way uzrasa ir spetu sustot :D gerai padaryta, juokingai :)
Anonimas
5926
Nieks cia nezuvo, uztrauke rucniaka :D
Anonimas
5958
Tom - fail ;D taigi atsiprasant kada jau koks traukinys vaziuos nebaigtais begiais. komentaras man juokingesnis buvo nei pav. ;D
Anonimas
5971
neįsivaizduoju kokiam debilui gali ateit į galvą, kad tikra foto? nes jeigu šitas daiktas krito nuo bėgių, tai manau, kad jau nebelabai kas po to galėjo talpinti nuotraukas. Du variantai : muziejus ir fotošopas.
Anonimas
5972
Jei cia tikra foto, tai zuvo daug zmoniu. Nieko juokingo.
Anonimas
5986
tai vat bich pats ir mokinkis.
Anonimas
6004
Va sitokiose situacijose is dangaus pasigirsta zodziai "Learn To Fly Bich"
Anonimas
6005
nieko cia superingo...
giedriuxxx
6013
uzskaitau :D +5
Anonimas
6014
super.. :D
|

