žiauru.
Ateitis... - Apie ją geriau nežinoti...
Anonimas
5834
Kristea
5837
aš patylėsiu apie kai kurių protą, DemOtyvacija Gera. ;))
Anonimas
5853
koks skirtumas, kad foto netikra? Žodžius skaityti reikia:D
Anonimas
5853
wow
Gusta-Fang
5871
Gerulis..
Anonimas
5885
nejuokinkit, nuo kada gelezinkeliai naudoja kelio zenklus? tipo pastebetu ta wrong way uzrasa ir spetu sustot :D gerai padaryta, juokingai :)
Anonimas
5922
Nieks cia nezuvo, uztrauke rucniaka :D
Anonimas
5953
Tom - fail ;D taigi atsiprasant kada jau koks traukinys vaziuos nebaigtais begiais. komentaras man juokingesnis buvo nei pav. ;D
Anonimas
5967
neįsivaizduoju kokiam debilui gali ateit į galvą, kad tikra foto? nes jeigu šitas daiktas krito nuo bėgių, tai manau, kad jau nebelabai kas po to galėjo talpinti nuotraukas. Du variantai : muziejus ir fotošopas.
Anonimas
5968
Jei cia tikra foto, tai zuvo daug zmoniu. Nieko juokingo.
Anonimas
5982
tai vat bich pats ir mokinkis.
Anonimas
6000
Va sitokiose situacijose is dangaus pasigirsta zodziai "Learn To Fly Bich"
Anonimas
6000
nieko cia superingo...
giedriuxxx
6008
uzskaitau :D +5
Anonimas
6009
super.. :D
|

