Atėjo egzaminų metas - Jaunimas patraukė į bažnyčias

2011.04.10 sabulis
  • 212
13
Atėjo egzaminų metas







MindziuX 5557    
Problema tame, kad visi sumąstė ruoštis egzams tik dabar.
bradega 5557    
Normalus, protingi zmones neina i tas baznycias.
2 DIRBANCIOS RANKOS PADARYTU DAUGIAU NEI MILIJONAS MALDAI SUGLAUSTU RANKU! :)
puukis4 5557    
jau tik tada , jaunuoliai supranta, kad dievas yra .:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
viltis durniu motina XD visa laika reikia ruostis blogiausiam
anonimas 5558    
as alaus pirkt ir mokintis :D
Spameris 5558    
Jau manęs tai į tą invalidų užeigą nieks nenutemps.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
reikia strbūklų kai bus įskaita lietuvių kalbos ;D
zvp 5558    
Gaila netikiu stebuklais ;)
povilasq 5558    
as geriau jau pasimokysiu per ta laika, o ne baznycioj rankas sudejas laikysiu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
eikit eikit nieks neina del egzu i banycia melstis, gal galvoj pries miega pasako ten mintyse kazka "Dieve, maldauju, kad ", bet i banycia tai tikrai nieks neina..
LogInGuy 5558    
koks tolkas eit melstis, jeigu tos maldos nepadės, jug per nakty staiga neišmoksi, viso pasaulio istorjos ar tobulai anglų kalbos ir pan..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
tu velnias nesupratai esmes, ka norejo pasakyt. Visi eina melstis, kad egzus islaikytu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
savo noru ten nieks neina o privercia jei eina visa mokykla..
Grįžti į viršų