Atėjo tas laikas, - kada į kuprinę teks dėtis knygas, nebe alų

2011.08.23 Algis123
  • 357
16
rugsejis, mokslu, pradzia







Nuotraukos nėra
Anonimas 5417    
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pirmyn 5420    
Mokykites, o ne apie alu galvokit jei noryt suauge gert gera alu, o tai gersit kartu su bomzais pigiausia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5421    
Alu aisku ne knygas... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5421    
Jei netilps man neskit...:D
Spartasaurus 5422    
#8 tau tik apmyzta alu lakt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5422    
geras : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5422    
o tu*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5422    
u ble toks suauges tai jau alu geri, ane?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5422    
#7 tau tik piena is papo gert
Spartasaurus 5422    
alus pijoku gerimas geriau deciau knygas y kuprine
Nuotraukos nėra
Anonimas 5422    
.....arba ne
Pirmyn 5422    
Eina bomzas takeliu ant peciu kuprine. Nesas alu su zaibu. Tokia jo gadyne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5422    
dabar desim dar daugiau alaus
Spameris 5422    
Nu sakykim ir tą ir tą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5422    
#1 o mes panasus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5424    
suplyso ta kuprine jau nuo alaus : d
dabar cimodano reiks
Grįžti į viršų