Atėjo tas laikas, - kada į kuprinę teks dėtis knygas, nebe alų

2011.08.23 Algis123
  • 357
16
rugsejis, mokslu, pradzia







Nuotraukos nėra
Anonimas 5415    
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pirmyn 5418    
Mokykites, o ne apie alu galvokit jei noryt suauge gert gera alu, o tai gersit kartu su bomzais pigiausia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5418    
Alu aisku ne knygas... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5418    
Jei netilps man neskit...:D
Spartasaurus 5419    
#8 tau tik apmyzta alu lakt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5419    
geras : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5419    
o tu*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5419    
u ble toks suauges tai jau alu geri, ane?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5419    
#7 tau tik piena is papo gert
Spartasaurus 5419    
alus pijoku gerimas geriau deciau knygas y kuprine
Nuotraukos nėra
Anonimas 5419    
.....arba ne
Pirmyn 5419    
Eina bomzas takeliu ant peciu kuprine. Nesas alu su zaibu. Tokia jo gadyne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5419    
dabar desim dar daugiau alaus
Spameris 5419    
Nu sakykim ir tą ir tą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
#1 o mes panasus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5421    
suplyso ta kuprine jau nuo alaus : d
dabar cimodano reiks
Grįžti į viršų