O dar po metu suprasit, kaip ten yra is tikruju, muahaha
Atėjus išleistuvėms, suprasi, - kokie iš tiesų artimi tau šie žmonės.
Anonimas
5229
Geras_Iksas
5229
#3 man cia labiau panasu i univero isleistuves
Anonimas
5229
Sutinku su #2, nes geri draugai isliks o su degradais nebendrawai mokykloj tai tikrai nebendrausi ir po jos :D
Anonimas
5229
Nejuokinkit :D Degradai man neartimi, o su tais su kuriais bendravau tai ir po isleistuviu bendrausiu.
Anonimas
5229
gaila bet ne.
|

