#6 Įrodymų prašyčiau. Ir racionalių, o ne "as pasymeldzeu ir man padeja devulis"
Atgaila - Ar tikrai nuoširdžiai atgailaujate už savo poelgius?
Anonimas
4913
anonimas
5312
#6 jei ir yra tas Dievas tai męs prieš jį ne vergai, kad klauptumėmes
Anonimas
5364
O kas čia žiauraus, kai mėsgalius arba tas nesąmoningas demo, alauž prievartavimą reikia kai ką nukirsti, tai tada p99hui
Mr.Troll
5365
#6 Tavo isivaizduojamas draugas yra ISIVAIZDUOJAMAS.
Anonimas
5365
#6 Dievo nera
Anonimas
5365
#2 ne prieš Bažnyčia, ir ne prieš kunigą, o prieš Dievą :)
Rocknroll
5365
me gusta
Anonimas
5366
Kodel ji nusimovus kelnes
Anonimas
5366
#2 va cia poziuris protingu zmoniu, 100% pritariu
Anonimas
5366
Atgailauti? UZ ka? Klauptis pries kazkokia baznycia? Aciu, ne. AS jiems nevergas, as turiu savo galva ir ji dar sugeba galvoti.
Anonimas
5366
Kodel as matau jos uzpakali
|

