Atgaila - Ar tikrai nuoširdžiai atgailaujate už savo poelgius?

2011.10.15 Taute
  • 11
11
Atgaila







Nuotraukos nėra
Anonimas 4913    
#6 Įrodymų prašyčiau. Ir racionalių, o ne "as pasymeldzeu ir man padeja devulis"
anonimas 5312    
#6 jei ir yra tas Dievas tai męs prieš jį ne vergai, kad klauptumėmes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5364    
O kas čia žiauraus, kai mėsgalius arba tas nesąmoningas demo, alauž prievartavimą reikia kai ką nukirsti, tai tada p99hui
Mr.Troll 5365    
#6 Tavo isivaizduojamas draugas yra ISIVAIZDUOJAMAS.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5365    
#6 Dievo nera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5365    
#2 ne prieš Bažnyčia, ir ne prieš kunigą, o prieš Dievą :)
Rocknroll 5365    
me gusta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5365    
Kodel ji nusimovus kelnes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5365    
#2 va cia poziuris protingu zmoniu, 100% pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5365    
Atgailauti? UZ ka? Klauptis pries kazkokia baznycia? Aciu, ne. AS jiems nevergas, as turiu savo galva ir ji dar sugeba galvoti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5366    
Kodel as matau jos uzpakali
Grįžti į viršų