#6 Įrodymų prašyčiau. Ir racionalių, o ne "as pasymeldzeu ir man padeja devulis"
Atgaila - Ar tikrai nuoširdžiai atgailaujate už savo poelgius?
Anonimas
4916
anonimas
5315
#6 jei ir yra tas Dievas tai męs prieš jį ne vergai, kad klauptumėmes
Anonimas
5367
O kas čia žiauraus, kai mėsgalius arba tas nesąmoningas demo, alauž prievartavimą reikia kai ką nukirsti, tai tada p99hui
Mr.Troll
5368
#6 Tavo isivaizduojamas draugas yra ISIVAIZDUOJAMAS.
Anonimas
5368
#6 Dievo nera
Anonimas
5368
#2 ne prieš Bažnyčia, ir ne prieš kunigą, o prieš Dievą :)
Rocknroll
5368
me gusta
Anonimas
5368
Kodel ji nusimovus kelnes
Anonimas
5368
#2 va cia poziuris protingu zmoniu, 100% pritariu
Anonimas
5369
Atgailauti? UZ ka? Klauptis pries kazkokia baznycia? Aciu, ne. AS jiems nevergas, as turiu savo galva ir ji dar sugeba galvoti.
Anonimas
5369
Kodel as matau jos uzpakali
|

