Pavydžiu tiems, kurie darbe dar turi laiko, kada akis užmerkt :)
Atidėliojimas – tai plėšikas, - stovintis už kiekvienos iššvaistytos mūsų gyvenimo valandos.
zvp
4516
Anonimas
4517
#3 Man malonu darbuotis morge ,pacientai nesiskundzia ramus ir paslaugus
idea
4517
Kokia neapdairi klaida — vietoj teiginių ten argumentai turi būti.
idea
4517
#3 Gal norėtumėt išplėtoti šį savo teiginį į pagalbą pasišaukiant teiginius ir pavyzdžius? :)
Anonimas
4517
#1 Nėra malonių darbų.
Anonimas
4517
Jei vairuojant uzmerkiate akis bent sekundei galite ir niekada neatsimerkti
Anonimas
4517
Tikrai užuojauta jeigu dirbi tokį nekenčiamą darbą. Nesuvokiu, kodėl renkiesi tokia profesija kurios nekenti? Juk visą gyvenimą vargsi.
|

