Atostogaujant - svarbiausia - nesusižeisti

2015.09.28 geraz
  • 14
4
atostogos






Nuotraukos nėra
Anonimas 3923    
O ka tu siulai? Nevalgyt besilaukiancioms, kad ne duok dieve nesustoretu per daug? O gal jai atsilenkimus daryt? Isvis kas tokius atsilupelius gimdo? Gaila tavo motinos
Nuotraukos nėra
Anonimas 3923    
gal ir niescia, bet vistiek stora kaip karve. Niekad nesuprasiu kaip gali taip moterys apsileist fuj ble
Nuotraukos nėra
Anonimas 3923    
akivaizdu kad nescia (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 3923    
Stambūs kaulai? :)
Grįžti į viršų