Atostogavau Olandijoje - Draugai prašė parvežti lauktuvių

2012.01.27 SeToNaSS
  • 86
5
Atostogavau Olandijoje







Nuotraukos nėra
Anonimas 5262    
o man galima
Nuotraukos nėra
Anonimas 5263    
Atostogavau Olandijoje. Draugai prase parvezti lauktuviu. Meginau, bet neisejo. Dabar atostogauju 10 metu kitur, si kart leuktuviu nebevesiu
C11 5263    
Na, dar tulpės yra. Ir viskas.
Spameris 5263    
Taip, žinoma, olandijoje daugiau nieko nėra tik žolė. /sarkazmas.
kasiakas 5271    
Tai ko neatveži? :D
Grįžti į viršų