Atranka - kiekviena organizacija daro ją savaip...

2010.11.14 algimukass
  • 278
16
Atranka







Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
#15 ta ir turi omeny sita demo, iskrypeli. pasikoreguok roza
Nuotraukos nėra
Plepys 5696    
Čia juos turbūt moko šaudyt teroristiniams išpuoliams,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
Wo cia tai mldc arabelis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
pamenu ir as zaisdavau.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
Eikit jus su savo nolifinimais. Pomegis ir tiek. Kiekvienas supranta ji savaip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
#9 Va CS noliferis xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
Terrorist win
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
de_nuke
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
aTe gaming cia ;)
Edvinas.M 5701    
Istaskai visus per cs ir i teroristus varai su tikru pasaudyt ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
Normaliai. ;D
Nuotraukos nėra
Atomaz 5701    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
cs..;D
povilasq 5701    
blemba gerai čia ;D
Rocknroll 5701    
autorius paranojikas bet kita vertus juokingai cia visai xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
Spėju viena geriausių demotyvacijų. Juk demotavicijos užrašas turi kilti iš nuotraukos. Pasižiūrėkit amerikos demotivation puslapius. Labai gerai. :D
Grįžti į viršų