Atranka - kiekviena organizacija daro ją savaip...

2010.11.14 algimukass
  • 278
16
Atranka







Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
#15 ta ir turi omeny sita demo, iskrypeli. pasikoreguok roza
Nuotraukos nėra
Plepys 5699    
Čia juos turbūt moko šaudyt teroristiniams išpuoliams,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
Wo cia tai mldc arabelis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
pamenu ir as zaisdavau.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
Eikit jus su savo nolifinimais. Pomegis ir tiek. Kiekvienas supranta ji savaip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
#9 Va CS noliferis xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
Terrorist win
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
de_nuke
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
aTe gaming cia ;)
Edvinas.M 5704    
Istaskai visus per cs ir i teroristus varai su tikru pasaudyt ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
Normaliai. ;D
Nuotraukos nėra
Atomaz 5704    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
cs..;D
povilasq 5704    
blemba gerai čia ;D
Rocknroll 5704    
autorius paranojikas bet kita vertus juokingai cia visai xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
Spėju viena geriausių demotyvacijų. Juk demotavicijos užrašas turi kilti iš nuotraukos. Pasižiūrėkit amerikos demotivation puslapius. Labai gerai. :D
Grįžti į viršų