Atrodo gražus, - bet turi vieną minusą.

2011.11.19 Diana111
  • 45
16
antakis,minusas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4804    
#15 kas sakė, kad čia dėl rasizmo? :OO
Nuotraukos nėra
Anonimas 4811    
rasistine demotyvacija. gaila, kad rasizmas ir homofobija niekada neisnyks.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4811    
noreciau pamatyti demotyvacijos kurejo antakius. manau, kad ne viena minusa atrastumem.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5243    
Dumshut.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5265    
koks tas minusas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5329    
norbertas !!
Spartasaurus 5330    
unibrow
Nuotraukos nėra
Anonimas 5330    
grazus, jis grazus ir bus...o jus ne stumikai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5330    
Pas mane irgi suaugę, bet aš išsipešiojų, so?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5330    
#5
Užtat kiti mato bėdą :D
TheDemotivator 5330    
b
Geras_Iksas 5330    
pas mane irgi suauge bet tai nematau tame bedu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5330    
Jis man negrazus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5330    
antakiai tikrai ne minusas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5330    
Ko cia zvenget urodai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5330    
juodasiknis
Grįžti į viršų