Atrodo, konstrukcija ta pati... - Bet pas turkus išeina kaljanas, o pas mus - samagono aparatas

2010.11.16 liur
  • 187
14
Atrodo, konstrukcija ta pati...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Esu matęs. Bet kiek supratau(dabar tik daėjo) čia nedistiliavimas, nes tą kolbą reiktu kaitinti, kad būtų kažkas panašaus į distiliavimą. Atsiprašau už klaida.
OoS 5699    
#11 Aik jau, dvi funkcijas? Dešinėj distiliavimo aparatas, ane? Jobtvaimat, esi bent mtęs, kaip tas distiliavimo aparatas atrodo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
#9 Kad jau į viena stiklinę viskas subėga, tai jau vienas aparatas? Jis daro dvi funkcijas šeip, tik kad viskas susimaišo.
gretagreat28 5699    
:D
OoS 5699    
Ką čia pezat? Koks dar kairėj ir dešinėj, kai vienas vienintelis agregatas stovi?
Nuotraukos nėra
prikolas 5699    
:D
Nuotraukos nėra
adidas 5700    
napavydekit jei kazkas supranta daugiau uz mus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
#5 vau,koks tu kietas...Eik,nusipirk medali.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
Čia distiliavimas dešinėj, ir išgarininimas (Kristalizavimas) kairėj.
Pijuzaz 5700    
Nu autorius galejo geriau ka nors sugalvot nes cia ne kaljanas o distiliavimo aparatas desinej
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
;D gerulis
kiki17 5700    
nezn kude bet tikrai juokingaa...;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
Nebutume mes Lietuviai...:D
Grįžti į viršų