atsikniskit nuo manęs - šiandien aš pelėda

2010.07.01 kestux
  • 304
33
atsikniskit, nuo, manes,katinas,peleda,dideles, akys,katinas, medyje







micalota 5705    
geras paveiksliukas :D pasirašau xD
Dovi.. 5776    
paveikslelis tai gerulis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
vos neprileidau į kelnes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
T.y kopina;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
px kas kaip ir kur kopija,zjb demo ir vsio ;D
Nuotraukos nėra
kamile 5818    

Leave me alone - today I'm an owl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
#20 "As asmeniskai rusu nemoku ir man px,". :D
jar69 5828    
As nieko neturiu pries kopijavima, bet labiau palaikau tuos kurie bando kurti savas demotyvacijas ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
sitam tinklapi jauciuos lyg buciau kokiam CS ar dar kokiam kitam (runescape ir panasiu sudu :D) zaidimu forumuose. kur susirinke vaikai raso nesamones... zodziu jokios tvarkos nematau cia isviso..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
pz kiek zvengiau :D taip netiketai pamaciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
GG
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
koks skirtumas, kad kopina? :D aš nemačius šito.
kietas toks, užskaitau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
Awww:)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
#20 Nustojau skaityt po pirmo sakynio :) Tu esi daunas, pripazinau tai ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
Užskaitau... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
Na bet kas per pydarastai turi būti kad viską kopijuoti iš kitų saitų o ne pačiam kurti. Kad bent tie pydarastai paliktų adresą tikrų kūrėjų, ne blet geriau užsipaišyti kad "PATYS KŪRĖ".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
#16 Ta itu durnas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Mėgstamiausia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
nerealus :D vos nemiriau iš juoko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
o koks skirtumas kad kopina? skauda jums?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
#6 90% procentu lietuviu keikiasi rusiskais keiksmazodziais , kiti 10% visai nesikeikia... Tu dar sudo prirasyk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
#8 NU NX TU dingdonge... Manai kestux ar dar kiti 100 sio puslapiu demotyvaciju kurejai taip stengiasi, iesko, i lietuviu kalba isvercia tik del zmoniu?! Jie tai daro nes jie apsimasturbave, neturintis jokio zalio supratimo apie demotyvaciju kurima snargliai kurie keldami savo reitinga ir vieta tope siame jau vaiku paplitusiame puslapije, nes tik jiems kelia pasididziavima savimi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
#11 O tu saules negaves.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
#4 tu Gaidys
Marie 5839    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Lietuva vagių kraštas. ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
kaip tik gerai, akd zmones vaiksto po pasaulinius demotyvaciju psl. ir iesko geriauiu bei vercia i lietuviu kalba. gi vieni tingi vaiksciot, kiti tingi ieksoti geriausiu, kiti rusiksikai, angliskai ar dar kaip nemoka. kuo daugiau atrinkinekite is kitu saliu, nes daznai jos geresnes nei paciu sukurtos:)) aisku jei pacio sukurta demotyvacija pavyksta tai cia jau pasitenkinimas visai kitas:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
kopinkit ir kuo daugiau, as i rusiskus webus nevaikstau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Nu bl koks skirtumas, kad nukopino is ruskiu. Susitaikykit, kad lietuviai Lietuvoj sneka lietuviskai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Gyvenime nebuvau ir nebusiu tam kazinkokiam ru psl..
Tai del manes tik kopinkit ir dekit :]
kristtule 5839    
10 balu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
cia tai geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Uzskaitau. :D
Grįžti į viršų