Kam mazesnes, kam tokios pacios...
Atsimeni ?
Anonimas
5166
Anonimas
5223
#103 as ziurriu jums px kad algos buvo mazesnes
Anonimas
5353
gražinkit tokias kainas jomajo, liudna pasidare, pm kad buvau maziukas , bet vistiek verkt norisi. Gražinkit praejti i dabarti
Anonimas
5405
Vadinas aš su bomba važinėju ;D
Anonimas
5541
niekam nerupi tos kainos vaziavo ir vaziuos saibu visi belekiek turi jus neuikit kurnors
Anonimas
5551
#97 Nesupranti tai geriau nuimk pirštus nuo klaviatūros ;D
Anonimas
5559
pz pz pz :(((((
Anonimas
5580
#97 boba, tu boba...
Palmer
5580
taigi su dujom rizikinga važinėti. kaip kokia bomba važinėjanti ;D
Anonimas
5586
Neatsimenu
Anonimas
5628
net juoką sukelia :D
Anonimas
5632
Atsimenu
Anonimas
5632
#78 liūdnos prognozės, bet bent jau pakėlei nuotaiką. :}
Anonimas
5635
gudiska salerka ir dbr pigesne ;]
Anonimas
5636
kad ir dabar tokia kaina butu :)
Anonimas
5637
Sitai tai dar daug kas turėtu atsimint, bet ar atsimenat kai dujos buvo 0.90 lt?
pijuxxx
5637
....
pijuxxx
5637
seni geri laikai....
Anonimas
5637
Tai jei sakai kad seniai buvo tai atsimeni :D
Anonimas
5638
neatsimenu, nes jau labai seniai taip buvo... :(
Anonimas
5638
bl dar 80 buvo ;D
frenkas
5638
nufotkinkit dabar kas nors lukoilo kainas, bus idomu palyginti po 5 metu :)
Anonimas
5639
dabar net baltarusiskas kuras brangesnis:D
Anonimas
5639
Net sugraudino :(
Anonimas
5639
R-A-B-A-R-B-A-R-A-I
Anonimas
5640
aha ir labai gerai dar pamenu kai statoile dujos kainavo 0,99cnt ir net mirkciojo uzrasas man rods buvo ir dar keliais centais net pigesnes ot laikai buvo mmm
audangiucas
5640
Nelabai atsimenu.
ulalala
5640
tai nepergyvenkit, uz poros metu vel tokius skaicius svieciancius matysim, tik valiuta bus kita - eurai:)
Metal_heart
5641
;(
aaaaab
5641
taigi dar net 80 benzas yra pardavime, cia laaaabai senai taip buvo. jau 92 senokai nera, o cia dar 80imtas....
Anonimas
5641
bet juk tada ir lito perkamoji galia buvo didesne.. uz ta pati lita kelis litus galedavai alaus ir cigareciu pasiimt, o dabar tik cigareciu.. :) viskas cia normalu.. zmones ir pinigu maziau turedavo, atlyginimai mazesni buvo
Anonimas
5641
jo buvo gerai tada, as visai noreciau, kad kasnors suorganizuotu mitinga prie seimo vel, davai darom koki pavasari visi ka? :D tikra tikrai tikrai vaziuociau ir prisideciau prie langu dauzymo, norit kritikuokit norit ne, bet tokiam seimui ir molotovo kokteiliu pasidaryciau dar net. ir butu visai negaila... !!! greiciau zmones organizuokit..
Anonimas
5641
dabar tokias padarytu tai kai visi suvaziutu (KAI TADA PRIES BRANGIMA ) MES SU TEVU 4 VALANDAS LAUKEM PUSES KM EILE BUVO
Anonimas
5641
geri laikai buvo..
Geraldas
5642
www.demotyvacija.lt/jei-negrisiu-1316913.html
Geraldas
5642
www.demotyvacija.lt/jei-negrisiu-1316913.html
bertoselis
5642
nu jo...
Anonimas
5642
Cia dra daug palyginus su 1998
Anonimas
5642
2003 metai cia :D
Anonimas
5642
kelinti cia metai? :O
Anonimas
5642
Aisku atrodo pigu labai, bet juk anuomet lito reiksme buvo kitokia..
Anonimas
5642
omg kaip pigu :D
Anonimas
5643
rojus zemeja ;D
V1lius
5643
#53 man irgi poxui ant taves
V1lius
5643
#17 iskur perki man irgi reikia :D
V1lius
5643
#17 iskur perki man irgi reikia :D
Anonimas
5643
#55 nes adminai idiotai
Anonimas
5643
#55 nes adminai idiotai
Anonimas
5643
reklamos galėjo ir nedaryt
Anonimas
5643
Kaaaaai dyzelis pigus!!! Už 30Lt iš Kns į Klp nulėkt galima buvo su kokiu bmw..
|

