Atsimeni ?

2011.01.09 Profile_name
  • 1002
105
Atsimeni ?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5167    
Kam mazesnes, kam tokios pacios...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5224    
#103 as ziurriu jums px kad algos buvo mazesnes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5354    
gražinkit tokias kainas jomajo, liudna pasidare, pm kad buvau maziukas , bet vistiek verkt norisi. Gražinkit praejti i dabarti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5406    
Vadinas aš su bomba važinėju ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
niekam nerupi tos kainos vaziavo ir vaziuos saibu visi belekiek turi jus neuikit kurnors
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
#97 Nesupranti tai geriau nuimk pirštus nuo klaviatūros ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
pz pz pz :(((((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
#97 boba, tu boba...
Palmer 5581    
taigi su dujom rizikinga važinėti. kaip kokia bomba važinėjanti ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
Neatsimenu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
net juoką sukelia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
Atsimenu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
#78 liūdnos prognozės, bet bent jau pakėlei nuotaiką. :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
gudiska salerka ir dbr pigesne ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
kad ir dabar tokia kaina butu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
Sitai tai dar daug kas turėtu atsimint, bet ar atsimenat kai dujos buvo 0.90 lt?
pijuxxx 5638    
....
pijuxxx 5638    
seni geri laikai....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
Tai jei sakai kad seniai buvo tai atsimeni :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
neatsimenu, nes jau labai seniai taip buvo... :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
bl dar 80 buvo ;D
Nuotraukos nėra
frenkas 5639    
nufotkinkit dabar kas nors lukoilo kainas, bus idomu palyginti po 5 metu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
dabar net baltarusiskas kuras brangesnis:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Net sugraudino :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
R-A-B-A-R-B-A-R-A-I
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
aha ir labai gerai dar pamenu kai statoile dujos kainavo 0,99cnt ir net mirkciojo uzrasas man rods buvo ir dar keliais centais net pigesnes ot laikai buvo mmm
Nuotraukos nėra
audangiucas 5641    
Nelabai atsimenu.
Nuotraukos nėra
ulalala 5641    
tai nepergyvenkit, uz poros metu vel tokius skaicius svieciancius matysim, tik valiuta bus kita - eurai:)
Metal_heart 5642    
;(
Nuotraukos nėra
aaaaab 5642    
taigi dar net 80 benzas yra pardavime, cia laaaabai senai taip buvo. jau 92 senokai nera, o cia dar 80imtas....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
bet juk tada ir lito perkamoji galia buvo didesne.. uz ta pati lita kelis litus galedavai alaus ir cigareciu pasiimt, o dabar tik cigareciu.. :) viskas cia normalu.. zmones ir pinigu maziau turedavo, atlyginimai mazesni buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
jo buvo gerai tada, as visai noreciau, kad kasnors suorganizuotu mitinga prie seimo vel, davai darom koki pavasari visi ka? :D tikra tikrai tikrai vaziuociau ir prisideciau prie langu dauzymo, norit kritikuokit norit ne, bet tokiam seimui ir molotovo kokteiliu pasidaryciau dar net. ir butu visai negaila... !!! greiciau zmones organizuokit..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
dabar tokias padarytu tai kai visi suvaziutu (KAI TADA PRIES BRANGIMA ) MES SU TEVU 4 VALANDAS LAUKEM PUSES KM EILE BUVO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
geri laikai buvo..
Nuotraukos nėra
bertoselis 5643    
nu jo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
Cia dra daug palyginus su 1998
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
2003 metai cia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
kelinti cia metai? :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
Aisku atrodo pigu labai, bet juk anuomet lito reiksme buvo kitokia..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
omg kaip pigu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
rojus zemeja ;D
Nuotraukos nėra
V1lius 5644    
#53 man irgi poxui ant taves
Nuotraukos nėra
V1lius 5644    
#17 iskur perki man irgi reikia :D
Nuotraukos nėra
V1lius 5644    
#17 iskur perki man irgi reikia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
#55 nes adminai idiotai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
#55 nes adminai idiotai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
reklamos galėjo ir nedaryt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
Kaaaaai dyzelis pigus!!! Už 30Lt iš Kns į Klp nulėkt galima buvo su kokiu bmw..
(50-100)
Grįžti į viršų