Kam mazesnes, kam tokios pacios...
Atsimeni ?
Anonimas
5172
Anonimas
5229
#103 as ziurriu jums px kad algos buvo mazesnes
Anonimas
5359
gražinkit tokias kainas jomajo, liudna pasidare, pm kad buvau maziukas , bet vistiek verkt norisi. Gražinkit praejti i dabarti
Anonimas
5411
Vadinas aš su bomba važinėju ;D
Anonimas
5547
niekam nerupi tos kainos vaziavo ir vaziuos saibu visi belekiek turi jus neuikit kurnors
Anonimas
5557
#97 Nesupranti tai geriau nuimk pirštus nuo klaviatūros ;D
Anonimas
5565
pz pz pz :(((((
Anonimas
5586
#97 boba, tu boba...
Palmer
5586
taigi su dujom rizikinga važinėti. kaip kokia bomba važinėjanti ;D
Anonimas
5592
Neatsimenu
Anonimas
5634
net juoką sukelia :D
Anonimas
5638
Atsimenu
Anonimas
5638
#78 liūdnos prognozės, bet bent jau pakėlei nuotaiką. :}
Anonimas
5641
gudiska salerka ir dbr pigesne ;]
Anonimas
5642
kad ir dabar tokia kaina butu :)
Anonimas
5643
Sitai tai dar daug kas turėtu atsimint, bet ar atsimenat kai dujos buvo 0.90 lt?
pijuxxx
5643
....
pijuxxx
5643
seni geri laikai....
Anonimas
5643
Tai jei sakai kad seniai buvo tai atsimeni :D
Anonimas
5644
neatsimenu, nes jau labai seniai taip buvo... :(
Anonimas
5644
bl dar 80 buvo ;D
frenkas
5644
nufotkinkit dabar kas nors lukoilo kainas, bus idomu palyginti po 5 metu :)
Anonimas
5645
dabar net baltarusiskas kuras brangesnis:D
Anonimas
5645
Net sugraudino :(
Anonimas
5645
R-A-B-A-R-B-A-R-A-I
Anonimas
5646
aha ir labai gerai dar pamenu kai statoile dujos kainavo 0,99cnt ir net mirkciojo uzrasas man rods buvo ir dar keliais centais net pigesnes ot laikai buvo mmm
audangiucas
5646
Nelabai atsimenu.
ulalala
5646
tai nepergyvenkit, uz poros metu vel tokius skaicius svieciancius matysim, tik valiuta bus kita - eurai:)
Metal_heart
5647
;(
aaaaab
5647
taigi dar net 80 benzas yra pardavime, cia laaaabai senai taip buvo. jau 92 senokai nera, o cia dar 80imtas....
Anonimas
5647
bet juk tada ir lito perkamoji galia buvo didesne.. uz ta pati lita kelis litus galedavai alaus ir cigareciu pasiimt, o dabar tik cigareciu.. :) viskas cia normalu.. zmones ir pinigu maziau turedavo, atlyginimai mazesni buvo
Anonimas
5647
jo buvo gerai tada, as visai noreciau, kad kasnors suorganizuotu mitinga prie seimo vel, davai darom koki pavasari visi ka? :D tikra tikrai tikrai vaziuociau ir prisideciau prie langu dauzymo, norit kritikuokit norit ne, bet tokiam seimui ir molotovo kokteiliu pasidaryciau dar net. ir butu visai negaila... !!! greiciau zmones organizuokit..
Anonimas
5647
dabar tokias padarytu tai kai visi suvaziutu (KAI TADA PRIES BRANGIMA ) MES SU TEVU 4 VALANDAS LAUKEM PUSES KM EILE BUVO
Anonimas
5647
geri laikai buvo..
Geraldas
5648
www.demotyvacija.lt/jei-negrisiu-1316913.html
Geraldas
5648
www.demotyvacija.lt/jei-negrisiu-1316913.html
bertoselis
5648
nu jo...
Anonimas
5648
Cia dra daug palyginus su 1998
Anonimas
5648
2003 metai cia :D
Anonimas
5648
kelinti cia metai? :O
Anonimas
5648
Aisku atrodo pigu labai, bet juk anuomet lito reiksme buvo kitokia..
Anonimas
5648
omg kaip pigu :D
Anonimas
5649
rojus zemeja ;D
V1lius
5649
#53 man irgi poxui ant taves
V1lius
5649
#17 iskur perki man irgi reikia :D
V1lius
5649
#17 iskur perki man irgi reikia :D
Anonimas
5649
#55 nes adminai idiotai
Anonimas
5649
#55 nes adminai idiotai
Anonimas
5649
reklamos galėjo ir nedaryt
Anonimas
5649
Kaaaaai dyzelis pigus!!! Už 30Lt iš Kns į Klp nulėkt galima buvo su kokiu bmw..
|

