Atsiprašau... - Įskaudinti žmogų yra labai lengva, bet atsiprašyti per daug sunku...

2010.10.08 HeGo
  • 168
13
Atsiprašau...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
#12 true true.. :D sudas blyn sitos emotyvacijos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
Demotyvavo kaip reikiant... Not.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
#20- Pydaras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Pydaras as :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
banalu banalu banalu

P.S. #10- pydaras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
#3 pochujistai neatsiprašinėja, jiem tiesiog px
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
#2 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Demotyvuoja būt mergiote su dėmesio trūkumu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
pasakyti "Atsiprašau" lengva, bet paprašyti atleidimo ar pasakyt "atleisk man" kur kas sunkiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
jeigu esi poxuistas, toks kaip as, tai tau atsiprasyt nesunku. : : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
Atleist sunkiau. Nors lengviau tiesiog pasiust NAHUI
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
atsiprasyt nera sunku
Grįžti į viršų