Atsiprašo ne kaltas, - O tas, kuris labiau brangina.

2011.03.20 Dianacka
  • 503
16
atsiprasymas,kaltas,branginti,pora,tiltas,guleti







Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
#10 tai gal antra karta ziuri? :D
Nuotraukos nėra
agnyciukea1 5559    
#4 :D
Nuotraukos nėra
Dianacka 5569    
Vistiek nesuprantu ar tai turi LABAI DIDELI skirtuma kad ji panasi ar bus tokia pat ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
Buvo tik šiek tiek kitais žodžiais. :> bet vis dėl to, jei jau ji yra tarp geriausių, vadinasi daug kas nematė. :>
Nuotraukos nėra
Dianacka 5571    
tai kas kad buvo ? PADARIAU NUSIKALTIMA ? (p.s.nemaciau tokios ir viskas nematau problemu) trugdo nereikia tada ziuret
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
Štai matote "tikro" lietuvio pavyzdį: rėkia (keikiasi) jog ši demotyvacija jau buvo, bet to neįrodo. Be to parodo savo išsilavinimo lygį ir kultūrą. Geriau patylėk ir tave laikys kvailu, negu praverk burną ir išsklaidyk visas abejones.
povilasq 5573    
blt ne mano reikalas tavo skleroze ir as nesiruosiu cia blt po pusllapius viaiksciot, vien tam kad irodyciau, jog tu nezinai kas bivu o kas ne
Punceka 5573    
tai surask kur yra buvus, nukopink bl url tada suski rėkauk
povilasq 5574    
#6 kaip tai kur!? cia blt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
xD Juokina mane tokios... whaa whaa whaaa.. paverk dar
Punceka 5574    
Kur?
povilasq 5574    
BUVO BLE JAU SITA EMOTYVACIJA...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
cry me a river
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
o tam kurio atsiprasai vistiek px
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
=]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
:)
Grįžti į viršų