Prigult energijos daugiau reikia (čia antram)
Atsirado noras dirbti? - Palauk, praeis...
Anonimas
2011
aandrius
5577
čia tiktų ir frazė "Juodą darbą, reikia taupyti" :) teko... :)
Anonimas
5577
Primine vasara kai mokykla tvarke prie mano namo. Tada darbinikai ant zoles atsigule mete pamaskomu kas karuti ves.
belieber
5577
jau koki 100 kartu ta pacia demo maciau tik su kitu paveiksleliu
Ohh_Nooo
5577
prigulk :D o ne palauk( nors koks skirtumas ) :D
Usagi
5577
Visada taip darau - padeda ;D
|

