Atsisėdau nekaltas - Išėjau kaltas

2010.11.27 KunigasFTW
  • 230
19
kalejime, gaidina, visus







Nuotraukos nėra
Anonimas 5217    
idijaotai cia gi apie celd 211 kalba :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5394    
tai ka ten moteru buna ? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
gerulis sitas:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
Geras , uzskaitau!!!
Nuotraukos nėra
rutaxD 5687    
Ou yea;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
Kai supratau buvo OMG
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
as zekas,tavo mama pateko i avarija reikia 500 pinigu kad nekiltu problemu,kitaip blogai bus,sesi i zona ir busi pavaisintas gaidelio sausainiais o poto gausi sosaini(liaudiskai byby) aisku tau taip kad skubek suktis mano adresas zydruju toliu(kaip tas kokteilis is charlie picos) 4 -65 ir paskubek,laiko liko nedaug :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
galėtų būt savaitės demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
pz ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
Jau muilą pakelinėjo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
tai jai moki prasisukt tai ir iseisi normaliai, o jai koks balvonas esi, tai taip ir rankiosi muila nuo zemes duse.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
cia kaip is filmo "Pabegimas is Sousenko" bankninkas, kuris sedo uz zmonos ir jos meiluzio "zmogzudyste", sake, kad gyvenime buvo teisingas zmogus ir turejo pakliut i kalejima, kad taptu sukcius..
Chimera. 5688    
Ziauri :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
Gay demo.
gretagreat28 5688    
:D
Ex02r 5688    
dviprasmybe tokia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
gers :D
Grįžti į viršų