Atsisėdau nekaltas - Išėjau kaltas

2010.11.27 KunigasFTW
  • 230
19
kalejime, gaidina, visus







Nuotraukos nėra
Anonimas 5221    
idijaotai cia gi apie celd 211 kalba :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5398    
tai ka ten moteru buna ? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
gerulis sitas:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5684    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
Geras , uzskaitau!!!
Nuotraukos nėra
rutaxD 5691    
Ou yea;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Kai supratau buvo OMG
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
as zekas,tavo mama pateko i avarija reikia 500 pinigu kad nekiltu problemu,kitaip blogai bus,sesi i zona ir busi pavaisintas gaidelio sausainiais o poto gausi sosaini(liaudiskai byby) aisku tau taip kad skubek suktis mano adresas zydruju toliu(kaip tas kokteilis is charlie picos) 4 -65 ir paskubek,laiko liko nedaug :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
galėtų būt savaitės demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
pz ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Jau muilą pakelinėjo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
tai jai moki prasisukt tai ir iseisi normaliai, o jai koks balvonas esi, tai taip ir rankiosi muila nuo zemes duse.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
cia kaip is filmo "Pabegimas is Sousenko" bankninkas, kuris sedo uz zmonos ir jos meiluzio "zmogzudyste", sake, kad gyvenime buvo teisingas zmogus ir turejo pakliut i kalejima, kad taptu sukcius..
Chimera. 5692    
Ziauri :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Gay demo.
gretagreat28 5692    
:D
Ex02r 5692    
dviprasmybe tokia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
gers :D
Grįžti į viršų