Atsitrauk 2 metrais nuo ekrano - ir suprask, kad iš pirmo žvilgsnio nieko nenuspręsi

2010.12.27 Nananac
  • 356
54
Atsitrauk 2 metrais nuo ekrano







Nuotraukos nėra
Anonimas 5265    
SESELIU ZAISMAS , ZINAU SITA BAIRI ISKART SUPRATAU
Nuotraukos nėra
Anonimas 5283    
Geras :D. Reik suraukti akis kaip japonui :D.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5398    
cia tai geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Demotyvacija gera. Gyvenime labai lengva apsigauti ir žmonės, kuriuos mes matome vienokius, iš tikrųjų gali būti visai kitokie. Visur pilna apgaulės. --------> GYVENIMAS NETEISINGAS. Va čia viskas išsiriša. Tai demotyvuoja gyventi. Apsiverk!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
japaškos akis padarykit ir suveiks xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
mano akys nenormalios, nes man reikėjo ~4 m
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
#47 veikia. thx. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
su telefo kamera pabandykit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
cia tai geras :))) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
biby 10 metru atsitraukiau pasikeitė biški
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
Cia labai gera demotyvacija, negalima spresti zmogaus is issores, nes jinai daznai buna apgaulinga kaip pavaizduota siame paveikslelyje
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
man nieks neseice
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
laaabaiiii demotyvuoja kažką daryt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
to #36
Pritariu.Man irgi. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
gliukas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
Arba tu siksi plytomis :)))
gretagreat28 5661    
obaaaaaaaaaa! gers!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
nesuprantu vpš, kokia čia demo. ką ji demotyvuoja ir aplamai ką tuom norima pasakyt :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
labai toli reikejo eit kad pamatyciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
;D JO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
ziauru ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
bl rimtai seni
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
ctrl paspaudes su ratuku mazini ir pamatai
Spameris 5662    
Nieko nesupratau krč.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Prisimerkus beveik iki užsimerkimo kažkiek pastebėjau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
ir ką nedaryt/daryt čia demotyvuoja?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
#23 LOL
labadiena112 5662    
coooool!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
jega
Cinderella 5662    
taip pat ir sutraukus akis :} na kaip kinai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
bl, pas mane monikas 2 metru istrizaines, tj perejau per visa kambari, ir vistiek ta paty matau... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
#21 jo rimtai per kamerą irgi matos ;D
Kivis 5662    
Na atsitraukiau per kambari niekas nepakito .Bet pasitelkes savo ismaniojo telefono galias supratau kas ten tokio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
eiktu sau kaip kieta :D lyg pirma kart pamacius toki bajeri....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Šitas geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
#17 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
:D tiesiog pazvelgiau ne per akinius ir ok viskas pasimate :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
paėjau du metrus nuo pc ir supratau,kad nedažlibinu ekrano. taip ir likau nesupratęs
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Paėjau du metrus ir žiūriu nk nematau. Tada per visą kambarį ir tik tada pamačiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
teko net per gatve pereit kad pamatycia :/
Karoly 5662    
Kietai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
I see. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
ką aš turiu pamatyt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
per visa kambari atsitraukes tik pamaciau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
čia pagal regėjima. kieno geresnis regejimas atsitraukit toliau, kas mato prasciau tiems matosi ir po vieno zingsnio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Geras,jis veikia!:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
kodėl man nesikeičia vaizdas? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
va ,va, per visa kambari atsitraukt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
SITAS GERAS
(50-54)
Grįžti į viršų