negali negali negali
Atvirumas - juk už jį negali negali pykti
Geras_Iksas
4842
Smiler
5204
#17 Ane?
Anonimas
5378
#52 dar viena kause :D
Anonimas
5596
idomu ar dar yra ir kiek :D
Anonimas
5608
#51 Kad cia pats nusisnekejai jinai viska gerai ten pasake juk skelbimuose nera raudonu apvadu...
Anonimas
5640
#20 bet tu tai blondine per visus galus, i mokykla pradek vaiksciot gal proto gausi bent biski
Anonimas
5640
:D
Anonimas
5641
wow momentu cia taip moket reikia
Anonimas
5641
Su momentu priklijavau px :D
Anonimas
5642
ramus toks..:D
Anonimas
5643
Ypatybės: [moment'u priklijuotas] stoglangis
Vyncas
5643
45# Perskaiciau "Cj melynas buvo.." : DD
Anonimas
5643
Gal verta toki nusipirkt ,ciuju myletas ir priziuretas auto buvo :D
Anonimas
5643
#17 kietuolis :D :D
Anonimas
5643
sitas geras. uzskaitau:D
Anonimas
5643
#17 Tavo komentaras nuzude :D
Anonimas
5644
cia zmones sarkazmo nesupranta totaliai... :D #17
Anonimas
5644
Tikrai, kad prajuokino... :D
Anonimas
5644
#17 You rock
Chimera.
5644
#17 Pralinksminai.
Anonimas
5644
#17 patrolino ir visi uzsikabino uz jo :D
Anonimas
5645
#17 Captain Obviuos Strikes again!!
Anonimas
5645
Gal ir juokinga, bet eilinis runkelizmas...
Anonimas
5645
Čia vieni ant kitų stūmia tik, baikit žmonės. Nemačiau turbūt nei vienos demotyvacijos kur komentaruose vienas ant kito nevarytų.
Anonimas
5645
Vožtuvų 10, o cilindrų 4? :D
OoS
5645
#30 Klysti, transmisija yra skirstoma į automatinę ir mechaninę. Pagal apibrėžimą tai yra įrenginių visuma, skirta perduoti variklio jėga į ratus.
Anonimas
5645
??? Transmisijos tipas yra priekiniai, galiniai arba 4WD ,o mechanai,automatai ar semi auto yra pavaru dezes tipai :) ateiciai zinok :D
Anonimas
5645
#28 :D
Anonimas
5645
Parduodu audi 80 arba keiciu i darba lietuvoje :D
Anonimas
5645
kai prikolistas ;D
Anonimas
5645
kaip cia taip, transmisios tipas: priekiniai varantys. Transmisija taigi pavoros automatines ar rankines. Ar as klystu?
Anonimas
5645
#23 :D Nuzude ta vieta :D
Anonimas
5645
#17 Thanks, Mr Obvious
Anonimas
5645
kuro saunaudos 10lt 47 km >D
Anonimas
5645
#21 Plastmasės ant ratų :D
Anonimas
5645
o kas yra "kalpokai"? ;d
Anonimas
5645
#17 soo? jis padarytas tam, kad atkreiptum dėmesį į komentarą. koks skirtumas su kokia programa? liurbis.
Anonimas
5645
#17 Jo jo ... Cia tas apvadas visu svarbiausia .. Fail
Anonimas
5645
#17 :D
Anonimas
5645
Matos kad su paintu padarytas tas raudonas apvadas
Anonimas
5645
kausai koks skirtumas fotoshopas ar ne uztad zjbs atrodo, prikolas. nepatinka neziurek o tuo labiau nekomentuok!!!
Anonimas
5645
Kuro sąnaudos: už 10lt 47km ;D
Bambuks
5645
Jus blemba i paveiksliuka ziurit ir sakot kad "nejuokinga" ir pan., tigi nejuokingume esme, o demotyvacijoj.
Anonimas
5645
Kietas verslininkas :)
Anonimas
5645
geras pravazumas. :D
gretagreat28
5645
:D
Anonimas
5645
#2 fotošopo tikrai nereikia, kad taip padaryti :) ir tu gali įdėti tokį pat nejuokingą skelbimą, nufotkinti ir įmesti čia,daug darbo tikrai nereikės :)
Anonimas
5645
miau ~ prasiskalauk galvą, nes jau net nejuokinga...
Anonimas
5645
blt jus durniai... joks cia fotosopas, paprasciausiai kazkas ant prikolo imete skelbima poto cia taspats zmogus imete, nes pasirode labai juokinga....
Anonimas
5646
noreciau kad mirtu tie kurie ant kiekvienos nuotraukos rekia kad fotoshopas. MUM GILIAI PX ar cia fotoshopas ar ne,
|

