Atvirumas - juk už jį negali negali pykti

2011.01.06 AsLukas
  • 661
56
atviruma,automobiliai







Geras_Iksas 4842    
negali negali negali
Smiler 5204    
#17 Ane?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5378    
#52 dar viena kause :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
idomu ar dar yra ir kiek :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
#51 Kad cia pats nusisnekejai jinai viska gerai ten pasake juk skelbimuose nera raudonu apvadu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
#20 bet tu tai blondine per visus galus, i mokykla pradek vaiksciot gal proto gausi bent biski
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
wow momentu cia taip moket reikia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
Su momentu priklijavau px :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
ramus toks..:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
Ypatybės: [moment'u priklijuotas] stoglangis
Vyncas 5643    
45# Perskaiciau "Cj melynas buvo.." : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
Gal verta toki nusipirkt ,ciuju myletas ir priziuretas auto buvo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
#17 kietuolis :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
sitas geras. uzskaitau:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
#17 Tavo komentaras nuzude :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
cia zmones sarkazmo nesupranta totaliai... :D #17
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
Tikrai, kad prajuokino... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
#17 You rock
Chimera. 5644    
#17 Pralinksminai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
#17 patrolino ir visi uzsikabino uz jo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
#17 Captain Obviuos Strikes again!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
Gal ir juokinga, bet eilinis runkelizmas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
Čia vieni ant kitų stūmia tik, baikit žmonės. Nemačiau turbūt nei vienos demotyvacijos kur komentaruose vienas ant kito nevarytų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
Vožtuvų 10, o cilindrų 4? :D
OoS 5645    
#30 Klysti, transmisija yra skirstoma į automatinę ir mechaninę. Pagal apibrėžimą tai yra įrenginių visuma, skirta perduoti variklio jėga į ratus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
??? Transmisijos tipas yra priekiniai, galiniai arba 4WD ,o mechanai,automatai ar semi auto yra pavaru dezes tipai :) ateiciai zinok :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
#28 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
Parduodu audi 80 arba keiciu i darba lietuvoje :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
kai prikolistas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
kaip cia taip, transmisios tipas: priekiniai varantys. Transmisija taigi pavoros automatines ar rankines. Ar as klystu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
#23 :D Nuzude ta vieta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
#17 Thanks, Mr Obvious
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
kuro saunaudos 10lt 47 km >D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
#21 Plastmasės ant ratų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
o kas yra "kalpokai"? ;d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
#17 soo? jis padarytas tam, kad atkreiptum dėmesį į komentarą. koks skirtumas su kokia programa? liurbis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
#17 Jo jo ... Cia tas apvadas visu svarbiausia .. Fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
#17 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
Matos kad su paintu padarytas tas raudonas apvadas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
kausai koks skirtumas fotoshopas ar ne uztad zjbs atrodo, prikolas. nepatinka neziurek o tuo labiau nekomentuok!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
Kuro sąnaudos: už 10lt 47km ;D
Nuotraukos nėra
Bambuks 5645    
Jus blemba i paveiksliuka ziurit ir sakot kad "nejuokinga" ir pan., tigi nejuokingume esme, o demotyvacijoj.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
Kietas verslininkas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
geras pravazumas. :D
gretagreat28 5645    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
#2 fotošopo tikrai nereikia, kad taip padaryti :) ir tu gali įdėti tokį pat nejuokingą skelbimą, nufotkinti ir įmesti čia,daug darbo tikrai nereikės :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
miau ~ prasiskalauk galvą, nes jau net nejuokinga...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
blt jus durniai... joks cia fotosopas, paprasciausiai kazkas ant prikolo imete skelbima poto cia taspats zmogus imete, nes pasirode labai juokinga....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
noreciau kad mirtu tie kurie ant kiekvienos nuotraukos rekia kad fotoshopas. MUM GILIAI PX ar cia fotoshopas ar ne,
(50-56)
Grįžti į viršų