silpnaprociai
Audi turi - mergos neturi.
Anonimas
4385
Anonimas
4387
koks skirtumas kokia masina..
Anonimas
4387
su audi tik bulviu maisa gali susirast isikalk i galva zmogau
Anonimas
4387
bmw turi - barakuda salia saves turi.
Anonimas
4388
Manau kad geriausia mašina yra Japonas
Anonimas
4389
Žinai kaip sakoma? "Reno gabno"
Anonimas
4389
Audi yra marozu masina,tikru vyru masina yra Reno
Jonuxslt
4389
Su audi ne tu ieškai merginos, o merginos tavęs :D
|

