silpnaprociai
Audi turi - mergos neturi.
Anonimas
4382
Anonimas
4384
koks skirtumas kokia masina..
Anonimas
4384
su audi tik bulviu maisa gali susirast isikalk i galva zmogau
Anonimas
4384
bmw turi - barakuda salia saves turi.
Anonimas
4385
Manau kad geriausia mašina yra Japonas
Anonimas
4386
Žinai kaip sakoma? "Reno gabno"
Anonimas
4386
Audi yra marozu masina,tikru vyru masina yra Reno
Jonuxslt
4386
Su audi ne tu ieškai merginos, o merginos tavęs :D
|

