silpnaprociai
Audi turi - mergos neturi.
Anonimas
4381
Anonimas
4383
koks skirtumas kokia masina..
Anonimas
4384
su audi tik bulviu maisa gali susirast isikalk i galva zmogau
Anonimas
4384
bmw turi - barakuda salia saves turi.
Anonimas
4385
Manau kad geriausia mašina yra Japonas
Anonimas
4385
Žinai kaip sakoma? "Reno gabno"
Anonimas
4385
Audi yra marozu masina,tikru vyru masina yra Reno
Jonuxslt
4385
Su audi ne tu ieškai merginos, o merginos tavęs :D
|

