silpnaprociai
Audi turi - mergos neturi.
Anonimas
4383
Anonimas
4385
koks skirtumas kokia masina..
Anonimas
4385
su audi tik bulviu maisa gali susirast isikalk i galva zmogau
Anonimas
4385
bmw turi - barakuda salia saves turi.
Anonimas
4386
Manau kad geriausia mašina yra Japonas
Anonimas
4387
Žinai kaip sakoma? "Reno gabno"
Anonimas
4387
Audi yra marozu masina,tikru vyru masina yra Reno
Jonuxslt
4387
Su audi ne tu ieškai merginos, o merginos tavęs :D
|

