Aukštuomenės bazaras

2011.12.14 pakmasteris
  • 209
14
kriste, ir, algelis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5163    
Gėda turėtu būt ant savo tevynės varyt...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5290    
vaikai susirnke cia toj demotyvacijoj.lt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5301    
nesąmonė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5301    
Bairis belekoks ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5301    
Kai tarp jų pagyveni,toks žargonėlis norma.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5301    
Mes labai mylim vadą,o jis ir po smert,žmonos lūpomis ant mūsų deda.
Geras_Iksas 5304    
#7 gerai kad uzsivadines "trollas", bus lengviau atsisaudyt kai es tave su sudais kad tu captain obvious ar kad cia ir taip visiems aisku tas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5304    
:D cia turbut netikra...:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5304    
pardon, #2 +1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5304    
kurioj vietoj juoktis reikėtų?

#3 +1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5304    
:D oj geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5304    
Uch kai varo Kristina...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5304    
demotyvacija vaikams ir nesubrendeliams
Geras_Iksas 5305    
:D :D :D seniai jau kokia nors demotyvacija buvo sukelus realia sypsena :) (y)
Grįžti į viršų