Aukštuomenės bazaras

2011.12.14 pakmasteris
  • 209
14
kriste, ir, algelis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5169    
Gėda turėtu būt ant savo tevynės varyt...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5296    
vaikai susirnke cia toj demotyvacijoj.lt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5306    
nesąmonė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5307    
Bairis belekoks ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5307    
Kai tarp jų pagyveni,toks žargonėlis norma.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5307    
Mes labai mylim vadą,o jis ir po smert,žmonos lūpomis ant mūsų deda.
Geras_Iksas 5310    
#7 gerai kad uzsivadines "trollas", bus lengviau atsisaudyt kai es tave su sudais kad tu captain obvious ar kad cia ir taip visiems aisku tas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5310    
:D cia turbut netikra...:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5310    
pardon, #2 +1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5310    
kurioj vietoj juoktis reikėtų?

#3 +1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5310    
:D oj geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5310    
Uch kai varo Kristina...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5310    
demotyvacija vaikams ir nesubrendeliams
Geras_Iksas 5310    
:D :D :D seniai jau kokia nors demotyvacija buvo sukelus realia sypsena :) (y)
Grįžti į viršų