Auschwitz - Žydų poilsio stovykla

2010.03.26 grom
  • 52
37
Auschwitz







Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
Krc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
Man tai tiesiog jau net nebejuokinga ;) toks jausmas kad jūs visi ištroškę ginčų, nejaugi negalima nors kurnors nesipykti? ;)
Nuotraukos nėra
zyde 5724    
#5 Brangioji Rūtele, o vardą tai žydiška turi #5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
Juodas humoras. o cai kaip nakti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Nesamone cia, isrint reiketu . Nesamnoes ir jus komentuojat, pasiskaitykit istoriniu knygu, nes toks jausmas , kad nesuprantat, kad Adolfas baiges su zydais jus pakankintu mielai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
pz, žmonės, perskaičius komentarus pakraupau. Žydai nori tiesiog atsiimti savo turėtą turtą irj ie nieko nežudo. Beto koks skirtumas ? Juk dabar ne karo metai, kad reikėtu vėl visus žydus išžudyt. Pamąstykit nors truputi, juk žydai yra tokia patys žmonės kaip ir lietuviai ar dar kokie kiti, tiktais, kad Hitleris norėjo juos išžudyti KARO metu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
Himleris gerai dare (mm) zydai blogai! sutinku su u fail.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
kodel zydai dabar zudo zmones? ei, zmogau, jei kokia tauta butu iszudzius tavo seima, ar nemanai, jog jaustum kersta visam pasauliui uz tai ir darytum ta pati??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
smagu net ziureti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
1. Zydai sukos viska pasisavint nori.
2. Saudo nekaltus zmones vykstancius i pagalba skurstantiems
Todel tie zydai turi dvest. Hitleris padare daug baisiu nusikaltimu, bet zidu genocidas buvo gal vienintelis geras hitlerio padarytas dalykas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
Skauda nes žiureti ;s
Nuotraukos nėra
pyle 5881    
nu jo matytas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
#23 Ir mano matyta vadovėly.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
noooooot funny
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
Ši nuotrauka mūsų istorijos vadovėly yra;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
as cia buvau, tai taip ziaurei atrodo. Baisu net ziuret..
AnimeShifter 5917    
Sitas paveikslelis yra mano 6 klases istorijos knygoi (taip dar sestoke)
Coco 5928    
šita demo mane nervuoja :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5929    
Va tingiu aiskint cia kai kuriem kurie nesupranta :
Rasizmas – įsitikinimas, kad rasė yra pagrindinis veiksnys, apsprendžiantis žmogaus gabumus, kad tam tikra rasė yra viršesnė arba kad su žmonėmis reikia elgtis priklausomai nuo jų rasinės kilmės. Institucinis rasizmas reiškia teisių tam tikroms tautinėms grupėms atėmimą, privilegijų skyrimą priklausomai nuo rasės, sistemišką tam tikros tautinės grupės atstovų išstumimą į visuomenės užribį (pvz., būsto, įsidarbinimo, švietimo ar kitose srityse)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5929    
Dabar jie jusu draudimo ir banku valdytojai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
idiotai nezino net ka reiske zodis rasizmas :|
giedriuxxx 5932    
pz jus cia visi naciai ar ka ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
#12 Tai jei ne joudas tai vadinas nerasizmas??? Ble debilas kazkoks....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
#13 sutinku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
Sita "demotyvacija" jei ja taip galima pavadint reiktu istrinti. O visus didziausio 20 amziaus nusikaltelio pasekejus ir myletojus priverst jausti tai ka jaute tie vargsai zmones. Manau greit tai atmustu ju meile zudikui.
crash 5932    
#11
Žydai balti, tad negali sakyt, jog čia rasizmas. Čia genocidas buvo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
nu cia tai juokingai paprikolinta :D idomu kur visi tie nigeriu myletojai kurie cia sukauja RASIZMAS RASIZMAS.. turbut ant zydu jiem px :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
Adolfai GRIZK ! mum taves reikia ;//
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
Ne laiku Adolfas paliko mus.. Ne laiku..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
žydai yra globalinio atšilimo priežastis. Jie teršia pasaulį. Na, ta prasme, jie Vilniuj pusę senamiesčio pasisavint nori.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
lengvas budas sulekneti nr2 :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
Tokius zmoneskaip tu ten reiketu issiust, bent pasaulis svaresnis butu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
nekenciu zydu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
Na nemanau kad nors vienas is jusu noretumete ten pabuti..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
adolfai, tas bajeris tai man patiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
Auschwitze pribega mazas zydukas prie sargo ir klausia:
- dede, o kodel tokie juodi dumai is kamino ruksta?
- nu nezinau... gal tavo tevas su botais buvo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5944    
demotyvuoja
Grįžti į viršų